Płyty brukowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo również płyty brukowe, które doskonale nadają się na chodniki, deptaki, tarasy czy opaski oddzielające budynki od trawników i roślinności. Produkujemy również płyty z wypustkami – wyroby ułatwiające osobom niewidomym i słabo widzącym poruszanie się w przestrzeni publicznej. Zupełnie innowacyjnym rozwiązaniem jest z kolei płyta antysmogowa, której projekt został opracowany przez zespół naszych specjalistów. W reakcji fotokatalitycznej może usunąć zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu.

Nowoczesne płyty brukowe alternatywą dla kostki

Płyty brukowe to sprawdzony zamiennik dla klasycznej kostki brukowej, którą oczywiście również można znaleźć w naszym szerokim asortymencie. Co wyróżnia zatem płyty? Większy rozmiar, możliwość szybszego ułożenia, zdecydowanie nowocześniejszy charakter, nawiązujący do modernistycznej, minimalistycznej architektury. Co istotne – pod względem wytrzymałości nie odstępują pozostałym typom nawierzchni. Są zatem świetnym wyborem dla klientów szukających oryginalnego i modnego wzornictwa.

Kolejną zaletą płyt brukowych jest ogromna uniwersalność. Jesteśmy firmą, która dostarcza solidne rozwiązania dla firm, zakładów, obiektów użyteczności publicznej, jak również dla klientów indywidualnych. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy wiele kolekcji modnych wzorów, które wyeksponują walory estetyczne podjazdów, tarasów, altan czy miejsc relaksu w ogrodzie lub na działce. Wszystkie płyty brukowe są dostępne w kilku wariantach – jednolite, wielobarwne i ze specjalnie uwidocznionymi przejściami tonalnymi. Imitacje naturalnego kamienia i uszlachetnione warstwy – to wszystko można znaleźć w ofercie firmy Pater Group.

Płyty brukowe – idealne na podjazd i nie tylko

Płyty brukowe to interesujący zamiennik podjazdów betonowych – oferowane przez nas wyroby cechują się odpowiednią grubością, dostosowaną do obciążeń związanych z ruchem kołowym. W naszej ofercie znajdą Państwo również produkty przygotowane na sytuacje związane z dużą intensywnością ruchu, generowanego np. przez większe i cięższe pojazdy. Płyty brukowe z powodzeniem mogą być wykorzystane również na taras – w tym celu polecamy zwłaszcza specjalne dekoracyjne wzory, polecane przez inspirujących projektantów.

 

Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Zapoznaj się z Polityką prywatności serwisu.
Rozumiem