Nasza historia

Firma Pater Group (wcześniej Pater Firma) powstała w Siemiatyczach na terenie województwa podlaskiego w 1976 roku. Jej założycielem był Andrzej Daniluk i po dziś dzień jest to rodzinna firma ze 100% polskim kapitałem. Od początku istnienia, Pater Group stawia na maksymalną satysfakcję swoich klientów. Dotyczy to przede wszystkim oferowanych produktów, które są najwyższej możliwej jakości. Pater Group nieustannie monitoruje i wychwytuje wszelkie odstępstwa od najwyższych standardów.

W procesie produkcji firma wykorzystuje najlepsze technologie importowane z Niemiec, a sama produkcja bazuje na wyselekcjonowanych, wysokiej jakości surowcach, które firma często sama sprowadza z odległych krajów, by mieć pewność najwyższej jakości kruszywa.

Ale produkcja, to nie wszystko. W Pater Group dobrze wiemy, że nasza kostka jest elementem większej układanki – wizji klienta, którą musi dobrze zrealizować fachowiec – brukarz. To dlatego oprócz najwyższej jakości produktów, wspieramy klientów na etapie projektowania, a potem realizacji idealnego otoczenia domu, rekomendując zarówno sprawdzonych architektów jak i fachowców. Wszystko to robimy po to, by satysfakcja naszych klientów z efektu końcowego była możliwie największa.

Ludzka troska o satysfakcję naszych klientów popycha nas także 
w działania społeczne (CSR). Pater Group jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w regionie i jako taka ma możliwości by pomagać ludziom potrzebującym. Po prostu, tak po ludzku.

Wartości, które wyznajemy:

Profesjonalizm, we wszystkim, co robimy.

Jesteśmy fachowcami z ponad 40-letnim doświadczeniem, które zobowiązuje do utrzymywania najwyższych standardów. Nie ważne, czy w produkcji, czy 
w obsłudze klienta. Zawsze możesz liczyć na najwyższą jakość i najlepsze wsparcie.

Opiekuńczość i otwartość.

Jesteśmy profesjonalistami, ale wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, i chętnie je spełniamy. Dobrze wiemy, że decyzje o wykończeniu otoczenia wymarzonego domu nie są łatwe i dla najlepszego efektu końcowego potrzeba czegoś więcej, niż tylko wysokiej jakości kostki, którą oferujemy. Dlatego wspieramy naszych klientów także w kontekście projektu i samego wykonania, np. rekomendując architektów czy sprawdzonych wykonawców.

Wiarygodność i stabilność.

Z sukcesami działamy na rynku od 1976 roku. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie troska o uczciwe, długotrwałe relacje z naszymi partnerami i sprzedawcami. Jesteśmy wiarygodnym partnerem, który stawia na stabilny rozwój. Nie podążamy za chwilowymi modami, ale skupiamy się na tym, by dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, których najbardziej potrzebują. Przez lata i na lata