Dlaczego Pater?

W Pater Group dobrze wiemy, że wybór kostki brukowej wcale nie jest taki prosty. Nauczyliśmy się tego przez dziesiątki lat produkcji produktów betonowych różnego rodzaju. Nawierzchnia wokół domu musi mieć świetną jakość wykonania, prezentować wysoki poziom estetyczny oraz być dobrze dobrana pod względem kształtu i koloru.

Kostka brukowa, płyty oraz inne nasze produkty są elementami, z których ułożycie piękne otoczenie domu oraz wymarzony podjazd. Dlatego oprócz oferowania najwyższej jakości, dopasowanych do potrzeb i nowoczesnych produktów w dziesiątkach kolorów i kształtów, pomagamy także na etapie projektowania oraz układania samej kostki.

Robimy to, bo wiemy, że idealne, wymarzone otoczenie wymaga nie tylko idealnego produktu, ale także dopasowanego projektu i fachowego położenia.

dlaczego-pater

Wspólnie tworzymy otoczenie.

Przykłady realizacji:

W Pater Group możesz skorzystać z wielu inspiracji dostępnych na naszej stronie www i katalogu, ale także poprosić sprzedawcę o kontakt do polecanego przez nas architekta, który zadba o to, by Wasza wizja znalazła najlepsze odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Pomożemy również na etapie ułożenia naszych produktów poprzez polecenie profesjonalnego wykonawcy. Na naszej stronie znajdują się również informacje o tym, jak nasza kostka powinna być fachowo położona, by potem móc właściwie ocenić efekty pracy brukarza. Robimy to wszystko, po to by każdy nasz klient był zadowolony ze swojego podjazdu i otoczenia domu.

Zadzwoń / przyjdź
i sprawdź nas!

Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Zapoznaj się z Polityką prywatności serwisu.
Rozumiem