Dlaczego Pater?

W Pater Group dobrze wiemy, że wybór kostki brukowej wcale nie jest taki prosty. Nauczyliśmy się tego przez dziesiątki lat produkcji nawierzchni betonowych różnego rodzaju. Kostka musi być wysokiej jakości oraz dobrze dobrana pod względem kształtu i koloru.

Kostka i akcesoria betonowe są elementami, z których układacie wymarzony podjazd, czy otoczenie domu. Dlatego oprócz oferowania wysokiej jakości, dopasowanych do potrzeb, nowoczesnych i użytecznych produktów w dziesiątkach kolorów i wariantów, pomagamy także na etapie projektowania oraz układania samej kostki.

Robimy to, bo wiemy, że idealne, wymarzone otoczenie wymaga nie tylko dobrego produktu, ale także dopasowanego projektu i fachowego położenia.

Wspólnie tworzymy otoczenie.

Przykłady realizacji:

W Pater Group możesz skorzystać z wielu inspiracji dostępnych na naszej stronie www i katalogach, ale także poprosić sprzedawcę o kontakt do polecanego przez nas architekta, który zadba o to, by Wasza wizja znalazła najlepsze odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Pomożemy również na etapie ułożenia naszych produktów poprzez polecenie profesjonalnego wykonawcy. Na naszej stronie znajdują się również informacje o tym, jak nasza kostka powinna być fachowo położona, by potem móc właściwie ocenić efekty pracy brukarza. Robimy to wszystko, po to by każdy nasz klient był zadowolony ze swojego podjazdu i otoczenia domu.

Zadzwoń / przyjdź
i sprawdź nas!

Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Zapoznaj się z Polityką prywatności serwisu.
Rozumiem