Почему Патер

W Pater Group dobrze wiemy, że wybór kostki brukowej wcale nie jest taki prosty. Nauczyliśmy się tego przez dziesiątki lat produkcji nawierzchni betonowych różnego rodzaju. Kostka musi być dobra, jakościowa i w odpowiednim kształcie i kolorze.

Ale wiemy też, że kostka i akcesoria betonowe są dla Was elementami, z których układacie wymarzony podjazd czy otoczenie domu. Dlatego, oprócz oferowania wysokiej jakości, dopasowanych do potrzeb, nowoczesnych i użytecznych produktów w dziesiątkach kolorów i wariantów, pomagamy także na etapie projektowania oraz układania samej kostki.

Robimy to, bo wiemy, że idealne, wymarzone otoczenie wymaga nie tylko dobrego produktu, ale także dopasowanego projektu i fachowego położenia.

Wspólnie tworzymy otoczenie.

Przykłady realizacji:

W Pater Group możesz skorzystać z wielu inspiracji dostępnych na naszej stronie www i katalogach, ale także poprosić sprzedawcę o pomoc w zaprojektowaniu idealnego dla Ciebie otoczenia (np. za pomocą odpowiedniego wizualizatora), a w razie potrzeby, także o kontakt do polecanego przez nas architekta, który zadba o to, by Wasza wizja znalazła najlepsze odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Potem, gdy już będziecie mieć projekt i nasz sprzedawca doradzi najbardziej pasujące produkty, pomożemy także w znalezieniu profesjonalnego wykonawcy. Na naszej stronie znajduje się lista polecanych brukarzy, a także informację o tym, jak nasza kostka powinna być fachowo położona, by potem móc właściwie ocenić efekty pracy brukarza. Robimy to wszystko, po to by każdy był zadowolony ze swojego podjazdu i otoczenia domu.

Zadzwoń / przyjdź
i sprawdź nas!

Веб-сайт использует файлы cookie. Прочтите Политику конфиденциальности веб-сайта.
я понимаю