Podjazdy betonowe

Podjazd przydomowy to miejsce szczególnie eksploatowane na co dzień, a jednocześnie stanowiące pewną wizytówkę całej posesji. To dlatego nasze podjazdy betonowe są zarówno wytrzymałe, jak i estetyczne. Wiemy, jakie wymagania użytkowe powinny spełniać solidne płyty na podjazd, dlatego mogą Państwo zawsze liczyć na to, że w ofercie mamy takie produkty, które wytrzymają obciążenia związane z ruchem pojazdów kołowych, cechują się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, jak również wyróżniają się nieprzeciętnym designem. To wszystko zapewniają podjazdy betonowe marki Pater Group.

Designerskie płyty betonowe na podjazd

Stale monitorujemy rynek i od kilkudziesięciu lat dostarczamy Państwo produktów, które są odpowiedzią na współczesne trendy projektowe. Od dłuższego czasu panuje moda na minimalizm i dekoracyjną powściągliwość – zwłaszcza jeśli chodzi o budownictwo. Można zauważyć, że aktualnie rezygnuje się z klasycznej małej kostki na rzecz wielkoformatowych płyt betonowych na podjazd. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy płyty Mega – sprawdzające się w układach zwartych nawierzchni oraz takich z poszerzoną fugą lub drenażowym dystansem między elementami. Ten model świetnie komponuje się z modernistycznym stylem architektonicznym oraz z sąsiadującą roślinnością. Taka płyta betonowa na podjazd na pewno wyeksponuje wszystkie walory najbliższego otoczenia.

Podjazdy do domu – inspiracje i aranżacje

Dzięki naszym oryginalnym produktom stworzą Państwo unikalne aranżacje podjazdów do domu. Aktualne kierunki architektoniczne promują odcienie szarości (np. grafitu, stali), gdyż taki kolor jest zarówno reprezentacyjny, jak i będący estetycznym tłem dla roślinności, np. trawy czy zieleni ogrodu. Co więcej, proste, geometryczne podjazdy betonowe świetnie komponują się z innymi elementami wykończeniowymi, np. deskami elewacyjnymi, tynkiem czy cegłą. Jeśli chcą Państwo poznać inne aranżacje podjazdów do domu z wykorzystaniem naszych produktów, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Dużą popularnością cieszą się również spektakularne powroty do dawnego designu. Tak oto w inspiracjach podjazdów do domu można znaleźć projekty z wykorzystaniem płyty Hexa, swoim wyglądem nawiązującej do polskiej tradycji brukarskiej, czyli – jak się okazuje ponadczasowej – płyty Trylinka z lat 60. XX wieku. Oczywiście nasze wyroby są uwspółcześnionymi wersjami klasyki – zatem podjazdy betonowe umożliwiają swobodne funkcjonowanie ekosystemu, pozwalając na zintegrowanie nawierzchni z elementami natury.

 

Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Zapoznaj się z Polityką prywatności serwisu.
Rozumiem