Płyty betonowe na taras

Oryginalne wzornictwo i najwyższa funkcjonalność – to wyróżnia płyty betonowe na taras Pater Group. Dzięki bogatemu wachlarzowi kolorów można je dopasować zarówno do elewacji i ścian budynku, jak i terenu wokół domu, np. ogrodu czy podjazdu. Atutem naszej kolekcji jest różnorodność – dzięki temu bez problemu dopasują Państwo płyty betonowe na taras do aranżacji w stylu rustykalnym, industrialnym, nowoczesnym czy eklektycznym. Na uwagę zasługuje fakt, że płyty tarasowe Pater Group sprawdzą się również przy ogrodowych patio czy obejść wokół domu. Uniwersalność to ich niewątpliwy atut. Za dobry przykład mogą posłużyć płyty tarasowe Solo.

Płyty tarasowe z betonu – alternatywa dla ceramiki

Płyty betonowe na taras to świetna alternatywa dla tradycyjnych płyt ceramicznych. Dlaczego? Przede wszystkim mogą stanowić doskonałą inwestycję na długie lata – ich trwałość jest potwierdzona wieloma certyfikatami, a nad jej osiągnieciem pracuje zespół doświadczonych techników i projektantów. Wszystkie produkty z naszego szerokiego asortymentu zostały stworzone z myślą o aktualnych trendach architektonicznych. Co więcej, zostały stworzone z należytą dbałością o najmniejsze detale.

Płyty tarasowe z betonu wyróżniają się również wytrzymałością na zimno i wysoką odpornością na wszelkie niesprzyjające czynniki zewnętrzne, np. warunki pogodowe. To wszystko możemy – jako doświadczeni producenci – zapewnić dzięki wyborowi odpowiednich, jakościowych surowców, które są najważniejszym budulcem designerskich, modnych produktów. To właśnie dlatego płyty betonowe na taras prezentują się naprawdę wyjątkowo w aranżacji przydomowej przestrzeni.

Płyty tarasowe dopasowane do podjazdu i chodników

Zaletą naszej oferty jest możliwość wygodnej konfiguracji projektów – bez problemu mogą Państwo dopasować wygląd płyt na taras do zakupionej już kostki. Oto przykład: płyty Dekor – gwarantujące spektakularne efekty wizualne – mogą być wykorzystane i na taras, i na ścieżki ogrodowe, i na alejki, jak również mogą zostać użyte do budowy podjazdów czy placów. Dzięki temu można opracować spójną aranżację, obejmującą cały teren posesji. Płyty Trio, Teko, Septet, Kwintet i wiele innych modeli stanowią ciekawą propozycję, która z pewnością sprosta długiej próbie czasu.

 

Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Zapoznaj się z Polityką prywatności serwisu.
Rozumiem