EKO kostka brukowa

W oparciu o rozwijającą się technologię i w trosce o środowisko naturalne wprowadziliśmy na rynek płyty i kostki brukowe EKO, która umożliwia przepuszczenie wody opadowej do gruntu i jednocześnie ułatwia jej odparowanie. Dzięki temu można zachować naturalne właściwości podłoża. Ażurowa konstrukcja sprawia, że mamy do czynienia z powierzchnią biologicznie czynną – to największy atut naszej EKO kostki brukowej, pozwalającej na odprowadzenie wód opadowych do gleby.

Zalety EKO kostki brukowej:

  • Ekologiczność. Nasze nawierzchnie są przyjazne dla środowiska.
  • Wytrzymałość. Używamy materiałów odpornych na upływ czasu. Estetyka przez długie lata gwarantowana.
  • Oszczędność. Nie ma konieczność montażu drogich instalacji mających za zadanie odprowadzanie wody opadowej.

W przypadku pytań – serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Ubogacenie wolnej przestrzeni w roślinność

EKO kostka brukowa pozwala wzbogacić przestrzeń w roślinność. Można np. zbudować obrzeża dla krzewów i drzew, zaplanować wysepki kwiatowe czy wydzielić miejsce na kwietne łąki w ramach traktów komunikacyjnych. Dzięki naszym innowacyjnym produktom mają Państwo naprawdę wiele możliwości aranżacji i zagospodarowania terenu. Elementy ażurowe można również zasiać trawą lub zasypać niewielkimi, dekoracyjnymi kamieniami.

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące wzory i modele płyty i kostki brukowej EKO:

  • Tetra,
  • Jaśmin,
  • Płyta Plato,
  • Płyta Hexa.

Poszczególne modele są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, np. grafit, melanż alpejski, szary, melanż magma czy melanż muszelkowy. Każdy wzór wyróżnia się innym kształtem: kwadrat i kostka L-kształtna (Tetra), moduły trójkątne (Jaśmin), kształt organiczny, pozbawiony kątów ostrych (Plato) czy heksagon (Hexa). Zarówno kostka brukowa ekologiczna, jak i płyty brukowe wyróżniają się wytrzymałością – dzięki czemu z powodzeniem sprawdzą się na podjazdach.

Ecodesign – z myślą o środowisku naturalnym

Wszystkie nasze płyty i kostki brukowe ekologiczne wpisują się w założenia ecodesignu – zostały wzbogacone w elementy ażurowe, dzięki którym można zintegrować nawierzchnię z elementami natury, np. grysem, piaskiem czy trawą. Tak zaprojektowana nawierzchnia umożliwia swobodne funkcjonowanie ekosystemu. Ekologiczność idzie w parze z świetnymi właściwościami – cechą naszych kostek i płyt jest duża wytrzymałość, dlatego z powodzeniem sprawdzą się na parkingach i podjazdach.

 

Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Zapoznaj się z Polityką prywatności serwisu.
Rozumiem