Wzory ogrodzeń betonowych

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele oryginalnych wzorów ogrodzeń betonowych. Proponowane przez nas elementy pełnią z jednej strony przede wszystkim funkcję użytkową – służą do wyznaczania granic posesji, ogrodu lub działki. Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, by mogły stać się pięknymi dekoracjami. Dlatego jako producent dokładamy wszelkich starań, by ogromna trwałość ogrodzeń z betonu szła w parze z wyjątkową estetyką poszczególnych wzorów ogrodzeń betonowych.

Murki ogrodzeniowe z betonu

Dużym atutem murków ogrodzeniowych z betonu jest fakt, że wcale nie muszą zdominować dostępnej przestrzeni, lecz pozwalają na wytyczenie granic między poszczególnymi obszarami czy strefami w ogrodzie lub na działce. Nasza firma oferuje pustaki ogrodzeniowe i wszystkie inne elementy niezbędne do prac murarskich. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się naturalnym wyglądem, dlatego podnoszą walory estetyczne działki. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi wzorami ogrodzeń betonowych!

Szeroki wybór elementów do ogrodzenia z betonu

Nasza firma produkuje wysokiej klasy pustaki pozwalające na wykonanie ogrodzeń: fundamentów oraz słupków. W zależności od preferowanego wzoru ogrodzenia betonowego można u nas zamówić pustaki zwieńczone daszkami i inne elementy do zbudowania niskiej podmurówki czy słupków betonowych bądź pełnego muru, dzięki któremu zasłonią Państwo całkowicie swoją posesję. Warto podkreślić, że estetyczne pustaki o ciekawych zdobieniach mogą służyć jako elementy małej architektury ogrodowej – w pełni pasujące do wybranego wzoru ogrodzenia betonowego.

Modne ogrodzenia betonowe – oryginalne wzornictwo

Jeśli szukają Państwo modnych ogrodzeń betonowych w Warszawie i na terenie całego kraju, warto poznać nasz asortyment. Stawiamy na tradycyjne, sprawdzone rozwiązania, ale jednocześnie stale rozwijamy ofertę, projektując coraz to nowsze wzory ogrodzeń betonowych. U nas mogą Państwo znaleźć m.in. designerskie pustaki o wydłużonej formie, które pozwolą stworzyć kompletny system murów.

Firma Pater Group produkuje pustaki w następujących kolorach:

  • grafitowy,
  • stalowy,
  • biały,
  • melanż sahara,
  • melanż alpejski.

Oferujemy również specjalne pustaki z widocznym ziarnem (np. grafitowy ziarnisty, szary ziarnisty) – dzięki którym można stworzyć interesujące, nowoczesne wzory ogrodzeń z betonu. Wszystkie materiały – niezależnie od wybranego rodzaju – są bardzo trwałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne i wytrzymałe.

Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Zapoznaj się z Polityką prywatności serwisu.
Rozumiem